merk·waardig

Wij kennen de wegen die een uniek verhaal verankeren in de harten en hoofden van fans. Omdat wij die verhalen net zo mooi vinden als zij. Omdat wij ook fan zijn. En omdat we behoorlijk goed weten hoe we een fanclub kunnen uitbreiden.

Online, op papier, in het schap, op de vakbeurs en in de pers. BrandDogs is specialist in communicatie die met geloof en overtuiging bij uw fans binnenkomt. Graag verdiepen we ons ook in uw verhaal! Als u gelooft in uw merk, maken wij werk van uw merk. Dat noemen wij merk•waardig!

Wat wij doen

Bekijk meer werk


BrandDogs vertelt uw verhaal

Waarom bedrijven voor BrandDogs kiezen

BrandDogs is een bureau op het gebied van merkontwikkeling en branding. BrandDogs helpt haar opdrachtgevers met het ontwikkelen van hun merk in de breedste zin van het woord op het gebied van communicatie.

Beleving van een merk. Passie en bevlogenheid. Aanzetten tot aankoop. Mensen kopen al lang niet meer alleen een product of dienst, mensen kopen een beleving. Uw product of dienst moet niet meer alleen van een uitmuntende kwaliteit zijn, het vervult ook een belofte. BrandDogs ontwikkelt proposities, beloften, campagnes die mensen raken. BrandDogs zet hier een breed dienstenpakket voor in zowel offline als online.

Juist door deze brede benadering kijkt BrandDogs verder dan een enkele discipline, wij kijken naar wat nodig is om de beleving van onze klanten te realiseren.

BrandDogs werkt o.a. voor:

Ons team

Account director

Fedde Benedictus

Neem contact op met Fedde
Email: fedde@branddogs.nl
Telefoon: 06 45 47 74 94

Creative director

Peter Fransz

Neem contact op met Peter
Email: peter@branddogs.nl
Telefoon: 06 55 86 87 40

Account manager

Marieke Baan

Neem contact op met Marieke
Email: marieke@branddogs.nl
Telefoon: 06 19 61 88 00

Art director

Evelijn van Zwieten

Neem contact op met Evelijn
Email: evelijn@branddogs.nl

Finance & personnel

Nicole Benedictus

Neem contact op met Nicole
Email: nicole@branddogs.nl

Projectmanager

Erna Frankena

Neem contact op met Erna
Email: erna@branddogs.nl

Online marketeer

Sander Markus

Neem contact op met Sander
Email: sander@branddogs.nl

Webdeveloper

Jurn Spijksma

Neem contact op met Jurn
Email: jurn@branddogs.nl