Balletje opgooien?

The

Doghouse

Fedde Benedictus

Marketing & Strategy Director

Fedde Benedictus

Marketing & Strategy Director

fedde@branddogs.nl
06-45477494

Arthur Matien

Business Development Director

Arthur Matien
Business Development Director

arthur@branddogs.nl
06-22808022

Marieke Hoven

Online Marketing Consultant

Marieke Hoven
Online Marketing Consultant

mariekehoven@branddogs.nl
06-19413914

Heleen ten Kate

Designer

Heleen ten Kate
Designer

heleen@branddogs.nl

 

Jurn Spijksma

Webdeveloper

Jurn Spijksma
Webdeveloper

jurn@branddogs.nl

Sander Valkema

Online Marketeer en Webdesigner

Sander Valkema
Online Marketeer en Webdesigner

sander@branddogs.nl

 

Marja Alkema

Finance & Personal

Marja Alkema
Finance & Personal

marja@branddogs.nl

 

Sippie Postma

Office Manager

Sippie Postma
Office Manager

sippie@branddogs.nl

Marlein From

Intern Art & Design

Marlein From
Intern Art & Design

marlein@branddogs.nl

Durk van der Veen

Intern Communicatie & Design

Durk van der Veen
Intern Communicatie & Design

durk@branddogs.nl

Kom langs voor een kop koffie in het Crystalic

Kvk: 61040398
BTW-nummer: NL854177632B01