Balletje opgooien?

The

Doghouse

Fedde Benedictus

Marketing & Strategy Director

Fedde Benedictus

Marketing & Strategy Director

fedde@branddogs.nl
06-45477494

Arthur Matien

Business Development Director

Arthur Matien
Business Development Director

arthur@branddogs.nl
06-22808022

Marieke Hoven

Online Marketing Consultant

Marieke Hoven
Online Marketing Consultant

mariekehoven@branddogs.nl
06-19413914

Heleen ten Kate

Designer

Heleen ten Kate
Designer

heleen@branddogs.nl

 

Evelijn van Zwieten

Designer

Evelijn van Zwieten
Designer

evelijn@branddogs.nl

 

Jurn Spijksma

Webdeveloper

Jurn Spijksma
Webdeveloper

jurn@branddogs.nl

Sander Valkema

Online Marketeer en Webdesigner

Sander Valkema
Online Marketeer en Webdesigner

sander@branddogs.nl

 

Marja Alkema

Finance & Personal

Marja Alkema
Finance & Personal

marja@branddogs.nl

 

Nicole Benedictus

Finance & Personal

Nicole Benedictus
Finance & Personal

nicole@branddogs.nl

 

Geke van Halteren

Copywriter

Geke van Halteren
Copywriter

geke@branddogs.nl

Sippie Postma

Office Manager

Sippie Postma
Office Manager

sippie@branddogs.nl

Amer Ajkunic

Intern Communication

Amer Ajkunic
Intern Communication

amer@branddogs.nl

Kom langs voor een kop koffie in het Crystalic

Kvk: 61040398
BTW-nummer: NL854177632B01

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten